Červen 2013

Moje autogramy

3. června 2013 v 18:59 | Adminka
Ahojky,tak vítám vás,tenhle článek bude k mojim autogramům.
Každý den objednávám nové telefonicky,a e-mailem.
Pokud by jste chtěly tak můžete mi zkusit napsat a já vám kontakt na danou celebritu se pokusím sehnat.
Martina Haricha, Daru Rolins, Debbi jsem získala v Olomouci Olympia.
Kde vystupovali,a měli i autogramiádu,a tak jistě proč bych si na moje favority nezašla! Jistě šla jsem na Debbie i Daru jsem šla s nohou v sádře,takže jsem tak tak chmatala..
Ale zvládla jsem to měla jsem jak kdyby VIP, ochranka mě vzala kvůli té noze první, a tak všichni mě pak nadávali,ale byli mi někde. Třeba paní měla super hlášku ''Ju šťouchnu a spadne''.. No tak to mě taky docela rozesmálo,ochranka na hoře,a ona měla blbé kecy. Autogramy jsem si získala. A co víc si přát!.
Poté ostatní autogramy odesílám nebo zavolám si na uvedený kontakt, a tím si velmi získáte hodně autogramů.
Třeba Avy a Vaška- dnes jsem volala (3.6.2013) a paní říkala že do 2-3dnů by mi to mělo přijít,čili vidíte že to jde u některých rychle. Ale na příklad (5.6.2013) Jsem psala Zdeňku Troškovi e-mailem a hned v ten den mi odepsal že Zdeněk právě teď natáčí nový film,a autogram mi pošlou o prázdninách 2013!..:-) Takže se dost těším. Včera 3-6-2013 jsem napsala 58lidem (manažerům nebo přímo celebritám) na e-mail o žádost o autogram,na adresu..
Například jsem psala: (pár vám jich sem vypíšu) Helena Zeťová,Michal David, Mandrage, Lucie Bílá, opět o autogram Daře Rolins, Václavu Klausovi, Janu Svěrákovi,a dalším..
Včera jsem poslala (6.7.2013) 186emailů o žádosti autogramů =D Dobrý co?..