Červenec 2013

Neuvěříte :O!

7. července 2013 v 10:51 | Adminka
Ahoojky,
Víte koho jsem našla?? Oficiální e-mail Justina Biebera,
Když trochu více zapátráte na jeho stránkách tak to najdete :).
Hned jsem mu napsala e-mail se žádostí :) Buď mi pošle adresu na kterou si mám napsat,
anebo se na mě vyprdne,či mi třeba ten autogram pošle.
Kdyby poslal,tak budu vědět že odesílá,tak bych vám to tu vše dala :). I ten jeho e-mail. :)
Tak tedy uvidíme,a těším se. Třeba z toho něco bude :O)

Dopis celebritě

6. července 2013 v 15:27 | Adminka
Píšete někomu dopis?
A nevíte si rady, možná vám pomůže tento obrázek. Je tam přesný
postup. Pošlete prostě ofránkovanou obálku :) .


A pak čekejte ve schránce,třeba takovouhle nadílku..
Kopírujte prosím se zdrojem. Děkuji. :)

Posílání emailu Zahraniční osobnosti

6. července 2013 v 15:09 | Adminka
Žádost o autogram do zahraničí, určitě pište Anglicky. I když já ze začátku do Rakouska a k sousedním státům psala Česky, a přišli mi. Ale raději pište Anglicky. Zde máte ukázku jak píšu třeba do Zahraničí e-maily já.
Dear ____. Jméno dáte toho,komu píšete. A Adresu si dáte svoji. :).

Dear ____. I'm a great fan of you. I would be happy if you sent me
an (počet=ks)- 3x autographed photo of yourself. 
Thank you very much!


Poté jen odešlete, a počkáte zda vám autogram dorazí. Ve schránce třeba budete mít takovéto překvapení. :O)
Kopírujte prosím jen se zdrojem. Děkuji.

FanMail - Emaily

6. července 2013 v 13:54
Abych se ale dostala k point od this!
Studio Fan mail, je zahraniční společnost, která poskytuje podepsané fotografie tzv. autogramy nejrůznějších známých osobností, předně tedy amerických herců. Nejde o všechny hvězdy. Tak jako všechno i jejich databáze je omezená;) Avšak i tak se v ní najde docela velké množství zajímavých jmen, která těm zdatnějším něco řeknou:) Určitě tam nenajdete Roberta Pattinsona nebo Hannu Montanu. Naopak je tam ale Nicolas Cage nebo Jennifer Garner;)
Teď ale něco k technické stránce věci. Tyhle autogramy nejsou "pravé". Respektive jsou pravé, ale nejde o fotografii, kterou by danná odoba podepsala specielně pro vás. Jsou to preprinty (PP). Tzn. fotky, které byly už jednou dannou osobu podepsány a dále potom několikanásobně okopírovány. Tudíž dostanete svůj autogram,ale podpis je vytištěný.
Pokud ale chcete znát můj názor, mně to vůbec nevadí. Je v tom určité kouzlo a jak už jsme si řekli, mně jde hlavně o obálku, že XD. Nicméně máte alespoň jistotu, že se vám ten podpis nikdy nerozmaže a pro mně má stejnou cenu jako by byl "pravý".
Jedinné co k tomuto potřebujete, je odeslat jeden stručný email na dannou adresu. V tomto emailu stručně požádáte Studio FanMail o autogram danné osoby a přidáte svou adresu. Tečka. Botka. Šlus amigos!
Tím to začíná a končí. S trochou štěstí to všechno skončí ve vaší schránce s vaším jménem a adresou:) Nečekejte ale bůhvíjak rychlou službu. Pokud je mi známo, je docela možné, že na svůj autogram budete čekat i víc než rok;) Většinou ale jen pár měsíců. Pokud vás to zklamalo, tak netruchlete on stejně příjde a o to větší radost z toho pak budete mít;) Pak už si s tím obrázkem můžete dělat co chcete. Třeba i...mno to je fuk:D
Doufám, že jsem vám podala jakžtakž pochopitelný návod na to jak StudiFanMail funguje:)
A teď abychom se dostali k samotným emailům v databázi studia fan mail!
Takže!
Tato služba je úplně FREE! Tudíž ZADARMO! Pokud o ni máte zájem nikdy nepište žádný zdlouhavý dopis té danné osobě, jelikož vám mohu slíbit, že váš dopis nikdy vživotě NEUVIDÍ!
Označila jsem ty, které byste s trochou štěstí mohli znát a něco málo k nim připsala abych to mírně zpřehlednila, jelikož je zde spousta osob u kterých se vsadím, že je ani neznáte,takže v případě jakéhokoliv kopírování uvádějte zdroj, neb vás stihne osud neslýchaný:-*
Nejsem si jistá zda jsou zde všichni jelikož se občas stane, že někde narazíte na další osobu, o které jste ani netušili, že používá službu studiofan mail.
Tato služba funguje i u několika televizních show. Stačí místo jména osoby napsat jméno této show. Pokud vím mělo by to platit pro Friends (v případě, že mi něco příjde, ozvu se abyste měli jistotu;), Beverlly Hills 90210, Buffy, Angel, údajně by mohlo platit i 7th Heven (Sedmé nebe) a je tu možnost i Star gate, ale tím si momentálně nejsem jistá.
Zdroj: Útočiště.
Pár FanMail Emailů:
Alex Rodriguez: mailto:alexrodriguez@studiofanmail.com
Alexis Bledel: mailto:alexisbledel@studiofanmail.com - Rory z Gilmorových děvčat?:D
Alicia Witt: mailto:aliciawitt@studiofanmail.com
Alyson Hannigan: mailto:alysonhannigan@studiofanmail.com
Andy Garcia: mailto:andygarcia@studiofanmail.com
Angel: mailto:angel@studiofanmail.com - ano ten seriál co navazuje na Buffy. Fotka nejspíš zahrnuje celý cast seriálu
Angelina Jolie: mailto:angelinajolie@studiofanmail.com
Ben Stiller: mailto:benstiller@studiofanmail.com
Benicio Del Toro: mailto:BenicioDelToro@studiofanmail.com
Benjamin McKenzie: mailto:benjaminmckenzie@studiofanmail.com
Beverly Hills 90210: mailto:beverlyhills90210@studiofanmail.com
platí je pokud bydlíte mimo USA-u nás myslím platí;)
Bob Sagat: mailto:BobSaget@studiofanmail.com
Buffy: mailto:buffy@studiofanmail.com - nechápu jaký je v tom rozdíl, ale zjistím to;)
Buffy the Vampire Slayer: mailto:buffythevampireslayer@studiofanmail.com - cast celého seriálu
Brittany Daniel: mailto:brittanydaniel@studiofanmail.com
Candice Bergen: mailto:candicebergen@studiofanmail.com
Carmen Electra: mailto:carmenelectra@studiofanmail.com
Catherine Hicks: mailto:catherinehicks@studiofanmail.com
Charisma Carpenter: mailto:charismacarpenter@studiofanmail.com
Charmed: mailto:charmed@studiofanmail.com
(pokud bydlíte mimo USA a Kanadu)-tento email je už posldní zhruba rok nefunkční! Bohužel:(
Cheech Marin: mailto:cheechmarin@studiofanmail.com
Christian Slater: mailto:christianslater@studiofanmail.com
Christie Brinkley: mailto:christiebrinkley@studiofanmail.com
Christine Lahti: mailto:christinelahti@studiofanmail.com
Courteney Cox-Arquette: mailto:courteneycoxarquette@studiofanmail.com - Monika Přátelé
Cuba Gooding, Jr: mailto:cubagoodingjr@studiofanmail.com
Cybill Shepard: mailto:cybill@studiofanmail.com
David Arquette: mailto:davidarquette@studiofanmail.com
David Boreanaz: mailto:davidboreanaz@studiofanmail.com - herec, jenž hrál Angela v seriálu Angel:D
David Duchovny: mailto:davidduchovny@studiofanmail.com
David Schwimmer: mailto:davidschwimmer@studiofanmail.com -Ross Přátelé
Dean Cain: mailto:deancain@studiofanmail.com
Debra Messing: mailto:debramessing@studiofanmail.com
Don Johnson: mailto:donjohnson@studiofanmail.com
Drew Barrymore: mailto:drewbarrymore@studiofanmail.com
Dwayne 'The Rock' Johnson: mailto:therock@studiofanmail.com
Ed Harris: mailto:EdHarris@studiofanmail.com
Ed O'Neill: mailto:edoneill@studiofanmail.com
Elisha Cuthbert: mailto:elishacuthbert@studiofanmail.com
Eric McCormack: mailto:ericmccormack@studiofanmail.com
Fred Savage: mailto:fredsavage@studiofanmail.com - hrál toho prcka kluka v Princess Bride a menší role ve spoustě filmů, vygoogluje si ho a uvidíte;)
Gary Cole: mailto:garycole@studiofanmail.com
Gillian Anderson: mailto:gilliananderson@studiofanmail.com
Giovanni Ribisi: mailto:giovanniribisi@studiofanmail.com
Halle Berry: mailto:halleberry@studiofanmail.com
Heather Thomas: mailto:heatherthomas@studiofanmail.com
Henry Winkler: mailto:henrywinkler@studiofanmail.com
Jack Osbourne: mailto:jackosbourne@studiofanmail.com
Jane Thomas: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Janeane Garofalo: mailto:janeanegarofalo@studiofanmail.com
Jason Biggs: mailto:jasonbiggs@studiofanmail.com
Jennifer Aniston: mailto:jenniferaniston@studiofanmail.com - Rachel Přátelé
Jennifer Garner: mailto:jennifergarner@studiofanmail.com - Elektra, Přes noc třicítkou atd.
Jensen Ackles: mailto:Jensenackles@studiofanmail.com
Jessica Biel: mailto:jessicabiel@studiofanmail.com
Julia Stiles: mailto:juliastiles@studiofanmail.com
Juliette Lewis: mailto:juliettelewis@studiofanmail.com
Kaley Cuoco: mailto:KaleyCuoco@studiofanmail.com
Kate Mulgrew: mailto:katemulgrew@studiofanmail.com
Kate Walsh: mailto:katewalsh@studiofanmail.com
Kathy Ireland: mailto:kathyireland@studiofanmail.com
Kelly Osbourne: mailto:kellyosbourne@studiofanmail.com
Kim Bassinger: mailto:kimbasinger@studiofanmail.com
Krista Allen: mailto:kristaallen@studiofanmail.com
Lauren Graham: mailto:laurengraham@studiofanmail.com - Dovolte abych vám představila Lorelai Gilmorovou
Lisa Kudrow: mailto:lisakudrow@studiofanmail.com -Pheobe Přátelé
Lori Loughlin: mailto:loriloughlin@studiofanmail.com
Lou Diamond Phillips: mailto:loudiamondphillips@studiofanmail.com
Marc Blucas: mailto:marcblucas@studiofanmail.com
Marg Helgenberger: mailto:marghelgenberger@studiofanmail.com
Matt LeBlanc: mailto:mattleblanc@studiofanmail.com - Joey Přátelé
Matthew Fox: mailto:matthewfox@studiofanmail.com
Matthew Perry: mailto:matthewperry@studiofanmail.com -Chandler Přátelé
Megan Mullally: mailto:meganmullally@studiofanmail.com
Melrose Place: mailto:melroseplace@studiofanmail.com
Michael Clarke Duncan: mailto:michaelclarkeduncan@studiofanmail.com
Michelle Williams: mailto:michellewilliams@studiofanmail.com
Minnie Driver: mailto:minniedriver@studiofanmail.com
Miranda Otto: mailto:mirandaotto@studiofanmail.com
Molly Shannon: mailto:mollyshannon@studiofanmail.com
Nancy McKeon: mailto:nancyMcKeon@studiofanmail.com
Natasha Henstridge: mailto:natashahenstridge@studiofanmail.com
Neil Patrick Harris: mailto:neilpatrickharris@studiofanmail.com
Neve Campbell: mailto:nevecampbell@studiofanmail.com
Nia Vardalos: mailto:niavardalos@studiofanmail.com
Nicholas Cage: mailto:nicholascage@studiofanmail.com
Noah Wyle: mailto:noahwyle@studiofanmail.com
Olivia D'Abo: mailto:oliviadabo@studiofanmail.com
Owen Wilson: mailto:owenwilson@studiofanmail.com
Ozzy Osbourne: mailto:ozzyosbourne@studiofanmail.com
Patricia Arquette: mailto:patriciaarquette@studiofanmail.com
Peggy Fleming: mailto:peggyfleming@studiofanmail.com
Peter Graves: mailto:petergraves@studiofanmail.com
Poppy Montgomery: mailto:poppymontgomery@studiofanmail.com
Rachel Hunter: mailto:rachelhunter@studiofanmail.com
Rebecca DeMornay: mailto:rebeccademornay@studiofanmail.com
Rider Strong: mailto:riderstrong@studiofanmail.com
Robert Duvall: mailto:robertduvall@studiofanmail.com
Robert Patrick: mailto:robertpatrick@studiofanmail.com
Rod Stewart: mailto:rodstewart@studiofanmail.com
Sarah Michelle Gellar: mailto:sarahmichellegellar@studiofanmail.com -Buffy atd.
Scott Wolf: mailto:ScottWolf@studiofanmail.com
Sean Hayes: mailto:seanhayes@studiofanmail.com
Seth Green: mailto:sethgreen@studiofanmail.com
Sharon Osbourne: mailto:sharonosbourne@studiofanmail.com
Stockard Channing: mailto:stockardchanning@studiofanmail.com
The Osbournes: mailto:theosbournes@studiofanmail.com
Thomas Jane: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Tim Allen: mailto:timallen@studiofanmail.com
Tobey Maguire: mailto:tobeymaguire@studiofanmail.com - Spiderman
Tom Jones: mailto:tomjones@studiofanmail.com
Tom Skerritt: mailto:tomskerritt@studiofanmail.com
Tyra Banks: mailto:tyrabanks@studiofanmail.com

FanMail - Adresy

6. července 2013 v 13:40 | Adminka
Justin Bieber
c / o Mercury Records UK
364-366 Kensington High St
London
W14 8ns

Adele
XL Recordings
1 Codrington Mews
London
W11 2EH

Alexandra Burke
Modest! Management
The Matrix Complex
91 Peterborough Rd
London
SW6 3BU
Olly Murs
Modest Management
The Matrix Complex
91 Peterborough Road
London
SW6 3BU
Little Mix
Modest! Management
The Matrix Complex
91 Peterborough Road
London
SW6 3BU

Emaily Celebrit

6. července 2013 v 13:19 | Adminka
Verona: Info@verona-music.cz
Miro Žbirka: zbirka@zbirka.cz
Leoš Mareš: leosm@evropa2.cz
Skupina Kabát: info@kabat.cz
Skupina Arakain: petr@arakain.cz
P!nk: fanmail@pinkspage.com
Madonna: fanmail@madonnafaclub.com
Vojta Kotek: prgsu@koreanair.com

Autogramy na výměnu.

6. července 2013 v 12:34 | Adminka
Jméno/Název:Autogram je na:Volné x Zamluv.Kdo to je?
Jiří KrampolPodpis-kartaVolnéJedná se o dabigového herce, který dabuje filmyKusů: 2x
WohnoutPodpis-karta1x Volné -1x ZamluvenoJe česká hudební skupinaKusů: 2x
Filipová LenkaPodpis-kartaVolnéČeská zpěvačka, šansoniérka, kytaristka, hudební skladatelka, a textařka.Kusů: 1x
Martin ZahálkaFotografieVolnéJe český herec a dabérKusů: 1x
Robert ZmělíkPodpis-kartaVolnéDesetibojKusů: 3x
Miroslav GraclíkPodpis-kartaVolnéJe český spisovatel a producentKusů: 4x
RadůzaPodpis-kartaVolnéZpěvačkaKusů: 1x
Andy BorgPodpis-kartaVolnéZpěvákKusů: 1x
Petra JanůPodpis-kartaVolnéZpěvačkaKusů: 1x
Petra ČernockáPodpis-kartaVolnéHerečka, ZpěvačkaKusů: 2x
Josef LauferPodpis-kartaVolnéHerec, Zpěvák, Textař ,BavičKusů: 2x
Marcela KyselováPodpis-kartaVolnéHerečkaKusů: 1x
Lucie VondráčkováPodpis-kartaVolnéZpěvačka, HerečkaKusů: 2x
Eva a VašekPodpis-kartaVolnéZpěváciKusů: 1x
Miro ŽbirkaPodpis-kartaVolnéZpěvákKusů: 1x
Marta KubišováPodpis-kartaVolnéZpěvačkaKusů: 1x
Heidi JankůFotografieVolnéZpěvačkaKusů: 1x
Kateřina PrůšováPodpis-kartaVolnéModelkaKusů: 1x
Robert N.Podpis-kartaVolnéZpěvák, Model, HerecKusů: 2x
Ewa FarnáPodpis-kartaVolnéZpěvačkaKusů: 1x
ChinaskiPodpis-kartaZamluvenoSkupina -Kusů: 1x
Martin HarichPodpis na tvrdé malé kartě.ZamluvenoZpěvákKusů: 1x
Martin MaxaPodpis-kartaVolnéZpěvák,HerecKusů: 1x
DebbiPodpis na jejím letáčku ze soutěže. = Osekované - V pravo č.3

Nepodepsané - podpisové Karty -
Martin KrausTvrdá karta - PodpisKartaZamluvenoKusů: 1x
Mancy & RobertTvrdá karta - PodpisKartaVolnéKusů: 2x-2x=4x
Robert NosekTvrdá pap. karta - PodpisKartaVolnéKusů: 2x
Helena VondráčkováTvrdá karta - PodpisKartaVolnéKusů: 2x-2x=4x
E.Aichmajerová & Robert N.Tvrdá karta - PodpisKartaVolnéKusů: 1x
Alice BendováTvrdá karta - PodpisKartaVolnéKusů: 2x